Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


Řazení podle: 
celkem 23 položek

489,-
cena bez DPH 444,55
(id:A 332)
dostupnost: 14 dní

Čaroděj / Zdeněk Pavlis, Martin Vaniak

Autorizovaná a spoustou fotografií doplněná autobiografie jednoho z našich nejlepších fotbalových brankářů posledního desetiletí líčí Vaniakovy vzestupy a pády, přibližuje jeho kariéru od samých začátků přes angažmá v Olomouci, Drnovicích i třeba Řecku až po nejúspěšnější sezóny v pražské Slavii. Právě tam si Vaniak vysloužil přezdívku „Čaroděj“ – podle fanoušků, spoluhráčů i komentátorů mezi tyčemi doslova čaroval a pomohl tak Slavii nejen ke dvěma mistrovským titulům, ale po postupu přes Ajax Amsterodam i k účasti ve vysněné Lize mistrů.
Spoustu zajímavých a dosud nepublikovaných příhod z fotbalového zákulisí, s nimiž se Vaniak svěřuje, doplňují vzpomínky někdejších trenérů, funkcionářů a spoluhráčů na brankáře, který si v duchu svého životního kréda získal fanoušky a vstoupil mezi slávistické legendy.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:A 128)
dostupnost: nedostupné

Zlatá kniha fotbalu / Milan Macho

Nejdůležitější události v dějinách světového, československého a českého fotbalu, mistři světa, šampioni Evropy, nejlepší klubová mužstva, nejlepší světoví hráči... Zlatá kniha fotbalu je ucelená a podrobná publikace, která obsahuje všechny nejdůležitější fotbalové události. Autor jako dlouholetý sportovní novinář a publicista kromě osobních zkušeností a vášně pro "nejoblíbenější hru na světě" uplatnil i metodu pečlivého zkoumání archivních písemných pramenů, prostudoval řadu knih, pročetl dobová periodika.

140,-
cena bez DPH 127,27
(id:A 127)
dostupnost: 14 dní

Vodácká putování s Lukášem Pollertem

Kniha seznamuje čtenáře s deseti řekami – osmi českými a dvěma moravskými – tak, jak je sjel a natočil ostravský televizní štáb. A ke spolupráci si přibral osoby nanejvýš povolané – Lukáše Pollerta, vodáky z klubu Campanula. Amatéry zastupovali herci ze sesterského seriálu Proč bychom se netopili, Lukáš Vaculík, Václav Rašilov, Markéta Frösslová, Radek Zima a další.

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:A 126)
dostupnost: 14 dní

Velká pardubická / Pavel Kovář

Výpravná publikace odborníka na jezdectví představuje nejtěžší a nejprestižnější dostihový závod na kontinentální části Evropy. Tento mimořádný závod se běhá od 5. listopadu 1874 každou druhou říjnovou neděli. Dráha měří 6900 metrů a koně během nich musí překonat 31 překážek. V knize Pavla Kováře s bohatým obrazovým doprovodem se milovníci dostihů dozvědí vše o jejím založení, o překážkách, které musejí koně překonávat, o nejznámějších vítězích i o vítězích, jejichž jména upadla v zapomnění.

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:A 123)
dostupnost: 14 dní

Senna Versus Prost / Malcom Folley

Na konci osmdesátých let a na počátku let devadesátých se ve formuli 1 odehrával jeden z nejnebezpečnějších a divácky nejatraktivnějších soubojů ve světě motoristických sportů, možná i ve světě sportu vůbec. Probíhal mezi Alainem Prostem, francouzských šampiónem, inteligentním a citlivým jezdcem s přezdívkou Profesor, a živočišným a temperamentním Brazilcem Ayrtonem Sennou. Paralelní životopisy a příběh jejich bojů zachycuje kniha významného novináře specializovaného právě na formuli 1.

559,-
cena bez DPH 508,18
(id:A 122)
dostupnost: 14 dní

Se lvíčkem na hrudi / Pavel Kovář

Uznávaný sportovní novinář a publicista Pavel Kovář ve své nové výpravné publikaci představuje všechny fotbalové reprezentanty, kteří od roku 1906 až do současnosti kopali za československé a české barvy. Unikátní encyklopedie přináší vše podstatné, co by měl fotbalový fanoušek znát.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:A 121)
dostupnost: nedostupné

Rafa: Můj příběh / John Carlin

Výčet úspěchů Rafaela Nadala je mimořádně dlouhý: olympijský vítěz, šestinásobný vítěz French Open v mužské dvouhře, dvojnásobný šampión Wimbledonu, vítěz Australian Open 2009 a US Open 2010 a rekordman v počtu vyhraných turnajů série Masters. Není tedy divu, že se mu přezdívá Antukový král. Nejen své vrcholy, ale i horší momenty nebo osobní život představí ve své autobiografii nazvané prostě a jasně – Rafa.

321,-
cena bez DPH 291,82
(id:A 116)
dostupnost: 14 dní

Nejlepší brankáři světa / Milan Macho

Milan Macho je uznávaný publicista, byl šéfredaktorem časopisů Stadion a Hattrick, sportovním redaktorem Svobodného slova a Mladé fronty DNES a v současnosti působí jako novinář a publicista na volné noze. Po Zlaté knize fotbalu přichází s novým titulem, v němž zachycuje kariéru nejslavnějších a nejúspěšnějších fotbalových brankářů světa od konce 19. století do současnosti. Výpravná publikace dárkového charakteru obsahující množství informací i poutavých fotografií, je určena všem milovníků fotbalu.

489,-
cena bez DPH 444,55
(id:A 113)
dostupnost: 14 dní

Michael Schumacher: Cesta na vrchol / James Allen

Kniha známého britského komentátora F1 Jamese Allena přináší nový pohled na celosvětově známou a také komplikovanou osobnost závodníka Michaela Schumachera, sedminásobného mistra světa. Schumacher se během své dlouholeté sportovní kariéry stal držitelem mnoha rekordů, získal nejvíce mistrovských titulů, vítězství, nejrychlejších kol, pole position a nejvyšší počet výher v jedné sezoně. V sezoně 2002 se stal jediným jezdem v historii, který se umístil ve všech závodech sezony na stupních vítězů.

405,-
cena bez DPH 368,18
(id:A 112)
dostupnost: 14 dní

Messi: Chlapec, který chodil všude pozdě (a dnes je první) / Leonardo Faccio

Lionel Messi už ve svých 24 letech ovládl klub FC Barcelona a v současnosti vládne celému fotbalovému světu. Na mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 dovedl Argentinu sice jen ke stříbrným medailím, ale rozhodně chce víc, chce se neustále zlepšovat a nic ho přitom nezastaví.

Jak se z plachého kluka s poruchou růstu stal nejznámější fotbalista? Co všechno ho provázelo na cestě na fotbalový trůn? Kolik úsilí a dřiny ho to stálo? Co všechno musel obětovat, abychom dnes mohli žasnout nad jeho dovednostmi, ocenili jeho profesionalitu a nevěřícně kroutili hlavou nad jeho soutěživostí?

Argentinský novinář Leonardo Faccio se ponořil do Messiho dramatického života, odkrýval ho detail po detailu, ptal se jeho přátel, spoluhráčů, rodiny…

419,-
cena bez DPH 380,91
(id:A 105)
dostupnost: 14 dní

Josef Váňa: Život v sedle - aktualizované vydání 2013 / Pavel Kovář

Jaká byla cesta k neuvěřitelným osmi vítězstvím ve Velké pardubické? Co vše musel žokej Josef Váňa překonat? Jaké to je, stát se legendou? O tom všem je naše kniha – o dřině, nástrahách, nemocech, radostech a velikém štěstí velkého malého žokeje. Příběh člověka, který vždy se vztyčenou hlavou míří za svým cílem, člověka, který zná dobře, jak bolí vítězství.

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:A 101)
dostupnost: 14 dní

Jak na golf / Leoš Kopecký, Roswitha Kammerl

Příručka z pera zkušeného golfisty, praktická a zároveň psaná s humorem a nadsázkou, je určena všem zájemcům o tento krásný sport. A proč hrát golf? Protože je to jeden z nejstarších, nejrozšířenějších a z nejzdravějších sportů na světě. Je to jediný sport pro tělo i pro duši. Prospívá svalům i mozku. Je kultivovaný, krásný a elegantní. Je plný napětí a překvapení. Je pro každého, kdo je připraven jej hrát. Je to golf!

Jak začít s golfem
Jak se počítá na golfu
Jak je to s míčkem
Jak pochopit golfové hole
Jak chápat golf
Jak ušetřit na golfu
Jak přežít na golfu
Jak se pije na golfu
A mnoho dalších odpovědí na Jak…

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:A 096)
dostupnost: 14 dní

Grand Prix a Formule 1 - Od roku 1894 do současnosti / David Selucký

Tato ojedinělá encyklopedie pojednává o kompletní historii automobilových závodů Grand Prix od roku 1894 a o navazujících závodech Formule1. Zajímavý text popisující osudy jezdců i nejzajímavější události z průběhu jednotlivých ročníků je doplněn několika sty fotografií nejslavnějších závodníků i automobilů, podrobnými výsledkovými listinami a technickým popisem vybraných vítězných automobilů.

559,-
cena bez DPH 508,18
(id:A 095)
dostupnost: 14 dní

Fotbal jménem Masopust / Petr Feldstein

Není to příběh románového hrdiny, který prošel mnoha životními peripetiemi a byl jednou dole, jednou zase nahoře, i když i u Josefa Masopusta tomu občas také tak bylo. Jeho život spíš připomíná pohádku. Nejstarší kluk ze šesti dětí v rodině mosteckého horníka se stal jedním z nejznámějších hráčů své doby. Podrobně se mu věnuje publikace Petra Feldsteina doplněná o mnoho unikátních fotografií.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:O 033)
dostupnost: nedostupné

Jako orel královský / Janne Ahonen, Pekka Holopainen

Trvalo to skoro šestnáct let, ale nakonec toho finští diváci nebyli ušetřeni - Janne Ahonen plakal před televizními kamerami. Bylo to právě ve chvíli, kdy na tiskové konferenci četl prohlášení o konci své úspěšné sportovní kariéry. Ahonenova popularita , pokud to ještě bylo vůbec možné, vzrostla. Jeho emotivní pohnutky byly pro sportovní veřejnost velmi překvapivé. Finský skokan na lyžích se totiž proslavil tím, že emoce důsledně schovával za svou kamennou tvář.
Kniha je životopisem jednoho z nějvětších skokanů na lyžích všech dob Janne Ahonena.

629,-
cena bez DPH 571,82
(id:O 032)
dostupnost: na dotaz

TOP českých a československých fotbalistů

Více než sto životopisných medailonků českých a československých fotbalistů je doplněno mnoha dobovými fotografiemi.
TOP českých a československých fotbalistů je první knihou z nové edice sportovních obrazvových publikací.

237,-
cena bez DPH 215,45
(id:O 031)
dostupnost: na dotaz

Kdo byl kdo v české atletice / Jan Jirka a kol.

Na 2 500 hesel obsahujících údaje o sportovních výsledcích, o životě českých atletů a atletek, trenérů, činovníků, rozhodčích, statistiků, hlasatelů, lékařů a novinářů – tvůrců atletických úspěchů od úrovně oddílů a klubů až po reprezentaci.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:O 030)
dostupnost: nedostupné

Fit sestavy / Miroslav Zítko, Marie Skopová

FIT SESTAVY / Protahovací, relaxační, posilovací, mobilizační Úspěšná publikace obsahuje čtyři kompletní cvičební sestavy, které lze vzájemně kombinovat. Je určena učitelům tělesné výchovy na základních a středních školách. Využít ji mohou i trenéři nebo každý, kdo rád cvičí podle hotových a účinných pohybových programů.

126,-
cena bez DPH 114,55
(id:O 029)
dostupnost: na dotaz

Páteř bez bolestí / Jana Kombercová

Autoterapie páteře rozcvičením, akupresurou, automasáží a automobilizačními cviky Již čtvrté vydání žádané příručky jistě uvítají všichni, kdo mají problémy s páteří. Přináší soubor osvědčených cviků, jednoduchých a přitom účinných! S jejich pomocí se zbavíte ostré bolesti zad či za krkem a uvolníte ztuhlé i zablokované svalstvo. Autorka je vybrala z praxe prof. MUDr. Karla Lewita.

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:O 028)
dostupnost: 14 dní

Peking 2008 XXIX. Hry

Vrcholná sportovní událost roku ve fotografiích a faktech, ochucená postřehy z olympijského dění i zákulisí, s odborným komentářem a kompletními výsledky. Věrní čtenáři dobře vědí, jak je takový dokument z dílny Olympie přehledný a i po letech jim dobře poslouží spoustou informací. Ostatně, je už šestnáctý v řadě!

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:O 027)
dostupnost: 14 dní

XX. Zimní olympijské hry - TORINO 2006

Výpravná obrazová kniha plná unikátních fotografií zachytí neopakovatelnou atmosféru zimních olympijských her v italském Torinu. Přiblíží napínavý průběh her a přinese i komopletní výsledkovou dokumentaci všech disciplín. I v tradici je síla. Olympia vydává dokumenty z Olympijských her už 50 let, a kdo některý z nich vlastní již dávno ví, že jsou to ty nejlepší knihy přibližující největší soportovní svátky světa.

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:O 026)
dostupnost: 14 dní

Český hokej / Karel Gut, Jaroslav Prchal

Oficiální publikace Českého svazu ledního hokeje. Reprezentativní obrazová kniha o historii i současnosti našeho hokeje zachycuje klíčové momenty jeho rozvoje a účast našich reprezentantů na významných turnajích, představuje nejúspěšnější hráče a připomíná nezapomenutelné chvíle, kdy se naši reprezentanti sedmkrát stali mistry světa a v roce 1998 dokonce držiteli olympijského zlata. Kniha plná unikátních černobílých a barevných fotografií obsahuje podrobnou statistiku a resumé v německém a anglickém jazyce.

489,-
cena bez DPH 444,55
(id:9788025314654)
dostupnost: 14 dní

Wimbledon a světové tenisové legendy / Jaroslav Kirchner, Zdeněk Žofka

Nejznámější legendy historie světového tenisu od druhé poloviny 19. století až do současnosti!

Hrajete tenis nebo se o něj zajímáte? Pokud ano, pak je tato kniha určena právě vám! Představí se vám největší hvězdy "bílého sportu". Osobní příběhy, překonávání překážek a náročná cesta k vítězství. Jaké bylo jejich účinkování na nejslavnějším a nejstarším turnaji světa Wimbledonu? Jakými úskalími si musely v životě i v tenisu projít?
Od Renshawa k Djokovičovi a od Dodové ke Kvitové! Pochopitelně, že nemohou chybět ani největší české hvězdy v čele s Martinou Navrátilovou a Ivanem Lendlem. Všichni, kteří se ve Wimbledonu probojovali minimálně do finále dvouhry, mají v knize své místo. Nejzajímavější okamžiky jsou navíc zdokumentovány unikátními fotografiemi z wimbledonské trávy, které čeští čtenáři dosud neviděli!

TOPlist
Каталог ссылок, Top 100.