Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Vydané knihy > Jana Maternová Burčíková - Vyprávěnky o sportu nejen pro sportovce

Jana Maternová Burčíková - Vyprávěnky o sportu nejen pro sportovce

Sportování nemusí být jen o propocených tričkách, tréninkových denících nebo rychlých otáčkách v plaveckém bazénu. Sport dokáže mnohem víc než jen citelně namnožit hodné endorfiny. Píše příběhy. Formuje nejen naše těla, ale i naše duše. Pomáhá nám být lepšími, poznávat svoje hranice, uvědomovat si, co je pro nás dobré a co naopak nechceme, uklidňuje nás, vrací nás zpět k naší podstatě, abychom se správně rozhodovali, měnili věci kolem nás i sami sebe. Když se sportování upíšeme navzdory či natruc, nic pěkného nám za naši troufalost nedaruje. Je laskavý, ale spravedlivý. Může s ním být zábava, legrace i zatraceně těžké trápení. Naděluje zážitky, radost, úsměvy, bolest, zklamání... Koketuje dokonce i s láskou. A není v tom žádný outsider.

Dvacet veselých, vážných i smutných příběhů jejich vypravěči doopravdy prožili. Vesměs se v nich však pouze nesportovalo. Nakonec ono nevyřčené bylo vepsáno mezi řádky. Seřazeno s uvážlivou nahodilostí nechtějí vám, sportovci a povaleči, nic namlouvat. Věřte, nebo nevěřte, takhle to opravdu bylo.


(id:978-80-7534-208-9)
200,-
dostupnost: skladem